Mieszkanie do wynajęcia 63,00 m2 Wrocław Plac Muzealny

1Mieszkanie w centrum Wrocławia. Do wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu na osiedlu Sępolno.
Mieszkanie po remontowane (wymiana sprzętów i grzejników, zabudowa kuchni, malowanie):
Liczba pokoi: 3 (jeden przechodni),
Metraż: 63 m2,
Piętro: I,
Lokalizacja: minuta od przystanku autobusowego 145 i 146 (przystanek Monte Cassino), 10 minut do pętli tramwajowej na Sępolnie (tramwaje: 9,17) oraz 7 minut od przystanku tramwajowego na ul. Spółdzielczej na Biskupinie (1, 2, 4, 10); piękna okolica – blisko do wałów i rzeki, w pobliżu znajdują się trasy rowerowe, sklepy, mini targowiska, basen, kilka pizzerii.

Piwnica: jest, bardzo duża, odremontowana z siłownią (ławeczka, talerze, gryfy) oraz piecem gazowym Termet Mini (ogrzewanie mieszkania, oraz grzanie wody)

Meble: częściowo są- cztery biurka, cztery krzesła, rozkładany stół, sofa, fotel Ektorp, duża komoda, regał Expedit, dwie półki ścienne, dwudrzwiowa szafa, trzy wieszaki na ubrania, dwa stoliki na kawę https://www.flat-gold.de/buchstabe-r/index.html , lampy, wieszak, kosz na brudne ubrania (możliwość doposażenia mieszkania za cenę pierwszego czynszu lub wykorzystania własnych mebli),
Łazienka: wanna z prysznicem, WC, pralka,
Kuchnia: piekarnik, płyta elektryczna, zmywarka,

Internet: tak, bezprzewodowy z firmy Multimedia,
Kaucja: tak, w wysokości jednego czynszu,
Opłaty: 1600 złczynsz do wspólnoty (260 zł)Internet (89 zł)zużycie za gaz i prąd (w zależności od zużycia, rachunki do wglądu).

Agent prowadzący ofertę: Rafał Major tel. 609-670-627.
www.wielun.wgn.pl, wielun@wgn.pl
Możliwość oglądania po wcześniejszym zgłoszeniu w WGN Wieluń ul. Barycz 1

Powierzchnia całkowita: 63,00 m2
Cena/m2: 25.00 PLN
Cena: 1.600 PLN

Nr oferty: WM045-715

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/