Mieszkanie na wynajem Wrocław, Krzyki

Wrocław, Krzyki, mieszkanie trzypokojowe 62 m2, wynajem 2900 zł.
Mieszkanie pełen rozkład, usytuowane na pierwszym piętrze eleganckiego apartamentowca z 2015 r. z windą. Składa się z komfortowego salonu, dwóch sypialni, kuchni, przedpokoju, Z salonu jest wyjście na taras widokowy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane, do zamieszkania od zaraz. Posiada niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń: piekarnik, zmywarka, lodówka, pralka oraz sprzęt RTV.

WAŻNE: OFERTA BEZPOŚREDNIA, WYNAGRODZENIE DLA BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.

Dużym atutem jest również miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem, wliczone w kwotę najmu.
Lokalizacja zapewnia bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych.
Apartamentowiec swą architekturą nawiązuje do reprezentacyjnych willi miejskich, usytuowany w cenionej okolicy Grabiszynka i Borka. Dziedziniec oraz wewnętrzne aleje zostały zaaranżowane zielenią, nie wspominając już o najbliższym sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne.

Cena najmu 2900 zł + czynsz administracyjny plus opłaty.

Wymagana kaucja 3500 zł.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.