Mieszkanie na wynajem Wrocław, Krzyki

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Wrocław, Krzyki, mieszkanie dwupokojowe 53,6 m2, wynajem 2400 zł.

Mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na czwartym piętrze eleganckiego apartamentowca z 2010 r. z windą. Składa się z komfortowego salonu połączonego aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki, przedpokoju, Z salonu jest wyjście na balkon widokowy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane. Posiada niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń: piekarnik, zmywarka, lodówka, pralka oraz sprzęt RTV.
WAŻNE: OFERTA BEZPOŚREDNIA https://www.intercultural-reflections.de/character-t/index.html , WYNAGRODZENIE DLA BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.


Dużym atutem jest również miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem, wliczone w kwotę najmu.
Lokalizacja zapewnia bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych.

Apartamentowiec swą architekturą nawiązuje do reprezentacyjnych willi miejskich, usytuowany w cenionej okolicy Grabiszynka i Borka. Dziedziniec oraz wewnętrzne aleje zostały zaaranżowane zielenią, nie wspominając już o najbliższym sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne.

Cena najmu 2400 zł + czynsz administracyjny plus opłaty.

Wymagana kaucja 3000 zł.

Polecam i zapraszam na prezentację.