Mieszkanie na wynajem, 80 m2, Wrocław, Stare Miasto

5Do wynajmu przestronne mieszkanie 3 pokojowe w okolicy Rynku. Do wynajmu również dla porzadnych studentów. Wynajem bezpośredni. Najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura. Mieszkanie w kamienicy, klatka schodowa czysta, zadbana. Mieszkanie na drugim piętrze (budynek bez windy, schody wygodne). Mieszkanie przeszło kapitalny remont z wykorzystaniem materiałów w bardzo wysokim standardzie. Na podłogach dębowy parkiet, wszystkie drzwi drewniane, okna drewniane, parapety z granitu. Na sufitach odrestaurowana sztukateria. Rozkład mieszkania to duży hol z wejściem do dwóch oddzielnych pokoi połączonych na ścianie południowej wykuszem. Z holu przejście do przedpokoju i następnie wejścia do pokoju, kuchni i łazienki. Mieszkanie przeznaczone do wynajmu z umeblowaną kuchnią i łazienką. Reszta wyposażenia do uzgodnienia. Dla studentów zostanie wyposazone w standardzie akademickim (łózka stoły, szafy ubraniowe). Mieszkanie z dużym potencjałem, ze wzgledu na lokalizację i położenie w budynku (wystawa na ulicę) moze zostać zaadoptowane na biuro, kancelarię lub inną działalność o podobnym charakterze.  Wymagana kaucja.

 

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Zapraszam na prezentacje.

0% PROWIZJI- WYNAGRODZENIE Z TYTUŁU POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL.

Liczba kondygnacji:4
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia całkowita:80 m2
Rok budowy: 1936
Cena/mc: 3000PLN

Agent: Lidia Dołhan
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 24
Tel. kom.:665 165 995
e-mail: idia.dolhan@wgn.pl

informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację