Mieszkanie na wynajem 66,00 m2 Wrocław Stare Miasto

My beautiful pictureDo wynajęcia mieszkanie we Wrocławiu.

Do wynajmu eleganckie mieszkanie na Starówce z widokiem na wieżę ratuszową i miejscem do zaparkowania samochodu.
3-pokojowe, rozkładowe w centrum Wrocławia, z dyskretnym wejściem od strony dziedzińca.

Wynajem bezpośredni. Najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Mieszkanie zaaranżowane ze smakiem, z dbałością o zachowanie jednolitej tonacji barw. Cieple kolory, gustownie dobrane meble i elementy dekoracyjne, wyposażenie we wszelkie przydatne sprzęty i urządzenia zarówno AGD jak i techniczne typu audio-wizualnego czynią mieszkanie odpowiednie dla najbardziej wymagającego najemcy.
Mieszkanie przeznaczone dla małej rodziny lub singla. Idealne również będzie dla managera firmy. Składa się z pokoju dziennego połączonego za pomocą przesuwanej ściany z kuchnią, dwóch sypialni lub po przearanżowaniu z sypialni i gabinetu, garderoby, łazienki i dużego przedpokoju dziennego z panoramą okien na wieże ratuszową.Wjazd na posesję budynku zabezpieczony szlabanem co pozwala na bezpieczne zaparkowanie samochodu w strefie centrum bez ponoszenia dodatkowych opłat parkingowych. najemcy moze zostać udostępnione również pomieszczenie gospodarcze zlokalizowane w piwnicy budynku. Mieszkonie moze zostać wynajęte z umeblowaniem lub bez. Szczegóły najmu do uzgodnienia. Wysokość kaucji do uzgodnienia.

W najbliższym sąsiedztwie Galeria Italiana.

Lokal może zostać wynajęty również jako lokal biurowy lub w opcji mieszanej. W budynku znajdują się w niektórych lokalach kancelarie a na parterze lokal usługowy.
Zapraszam na prezentację.

Powierzchnia całkowita: 66,00 m2
Rok budowy: 1993
Cena/mc: 2.300 PLN

Agent: Lidia Dołhan
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 24
Tel. kom.: 665 165 995
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Nr oferty: WM041-14194

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.