Mieszkanie na wynajem, 60 m2, Wrocław, Krzyki

partynickaDo wynajmu mieszkanie 3-pokojowe z garażem na strzeżonym osiedlu przy ul. Partynickiej. Mieszkanie składa sie z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym, dwóch pokoi zaaranżowanych jako sypialnia z dużym łóżkiem oraz jako gabinet lub pokój goscinny. Łazienka z kabiną prysznicową. Przedpokój łamany w kształcie litery L, bardzo przestronny. Mieszkanie z balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Osiedle bardzo bezpieczne, położone bezpośrednio przy Parku Kliecińskim. W okolicy wiele punktów handlowych, dyskont spożywczy, mała gastronomia z dobrym włoskim jedzeniem. Dojazd do centrum b. szybki- samoochodem ok. 10 min., nieopodal przystanek komunikacji miejskiej. Mieszkanie idealne do zamieszkania dla osób ceniących komfortowe warunki życia oraz relaks po dniu pracy. Mieszkanie przeznaczone do najmu dla rodziny lub osoby indywidualnej. Chętnie najem sygnowany przez firmy dla swoich pracowników. Mieszkanie do wynajmu od 1 stycznia 2014r. Możliwe przejecie lokalu końcem grudnia. W mieszkaniu zainstalowana bezpłatna telewizja. Internet i telefon we własnym zakresie po podpisaniu sosownych umów z dostawcami mediów. Pozostałe opłaty z tytułu użytkowania lokalu i garażu ok. 700 zł. Wymagana kaycja ok. 3000 zł . Mile widziany najem długoterminowy.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Zapraszam na prezentacje.

0% PROWIZJI- WYNAGRODZENIE Z TYTUŁU POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL.

Liczba kondygnacji:5

Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Powierzchnia całkowita:60 m2
Rok budowy: 2006
Cena/mc: 2000PLN

Agent: Lidia Dołhan
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 24
Tel. kom.:665 165 995
e-mail: idia.dolhan@wgn.pl

informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację