Mieszkanie do wynajęcia Wrocław, Krzyki

Wrocław, mieszkanie 2 pokojowe 50,30 m2, wynajem 1700 zł.
Mieszkanie pełen rozkład, usytuowane na trzecim piętrze eleganckiego apartamentowca z 2010 r. z windą. Składa się z komfortowego salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju, Z salonu jest wyjście na taras widokowy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane, do zamieszkania od zaraz. Posiada niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń: piekarnik, zmywarka, lodówka, pralka.

Katarzyna Pawłowska

tel.71 337 84 01, 665 313 096  e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl


Dużym atutem jest również miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem, wliczone w kwotę najmu.
Lokalizacja zapewnia bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych.

Apartamentowiec swą architekturą nawiązuje do reprezentacyjnych willi miejskich, usytuowany w cenionej okolicy Grabiszynka i Borka. Dziedziniec oraz wewnętrzne aleje zostały zaaranżowane zielenią, nie wspominając już o najbliższym sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne.
Lokalizacja zapewnia bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych.

Kwota najmu 1700 zł/m-c plus opłaty z tytułu czynszu 550 zł oraz prąd wedle wskazań licznika. Miejsce parkingowe w kwocie najmu. Wymagana kaucja jednomiesięcznego czynszu najmu.
Polecam i zapraszam na prezentację.

OFERTA BEZPOŚREDNIA http://opelz-blog.de/bokstaven-h/index.html , NAJEMCA NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DLA BIURA.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację