Do wynajmu luksusowy dom, 250 m2, Wrocław, Krzyki

4

Do wynajęcia piękny , wolnostojacy dom na Krzykach. Luksusowe wnętrze. Bardzo dobra lokalizacja, wśród prestiżowej zabudowy willowej a jednocześnie bardzo blisko do środków komunikacji miejskiej ( w sąsiedztwie pętla tramwajowa i linia autobusowa). w okolicy również centrum handlowo-usługowe Ferio Gaj, dobry dojazd do Bielan Wrocławskich i jeszcze lepszy do centrum miasta. Dom usytuowany jest przy spokojnej ulicy. Niewielka działka obsadzona zielenią w taki sposób aby połączyć teren zielony z zaprojektowanymi chodnikami i tarasem. Cała kompozycja zaaranżowana z dbałością o każdy element. Dom jest ciekawie zaprojektowany, bardzo indywidualny, wygodny i jasny. Tradycyjne pomieszczenia przyozdobiono dobrze dobranym oświetleniem punktowym i klasycznymi wygodnymi urządzeniami. Rozkład domu: przyziemie: pokój do gier ( umeblowany, wyposażony w instrumenty muzyczne), pralnia, kotłownia, korytarz, wyjście do ogrodu parter: wejście główne, wiatrołap, przedpokój- hol, pokój dzienny z wejściem na taras i do ogrodu, kuchnia z jadalnią, toaleta gościnna piętro: 3 urządzone pokoje – sypialnia duża połączona z pokojem kapielowym, sypialnia mała- gościnna, sypialnia dla dzieci (piętrowe łóżko); duży pokój kąpielowy wyposażony w wannę i kabinę prysznicową. Polecam do wynajmu, komfortowy dom dla rodziny. Mile widziany najem długoterminowy. Oferta bezpośrednia, najemca nie ponosi opłat dla biura.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Zapraszam na prezentacje.

0% PROWIZJI- WYNAGRODZENIE Z TYTUŁU POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL.

Liczba kondygnacji:3
Liczba pokoi: 5
Powierzchnia całkowita:250 m2
Rok budowy: 1996
Cena/mc: 5 900PLN

Agent: Lidia Dołhan
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 24
Tel. kom.:665 165 995
e-mail: idia.dolhan@wgn.pl

informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację