Apartament na wynajem 49,00 m2 Wrocław Stare Miasto

11Apartament we Wrocławiu do wynajęcia.

Luksusowy apartament do wynajęcia, w świetnej lokalizacji zaledwie kilkaset metrów od rynku. Dojazd samochodem zajmuje ok. 3 minut.

Kompleks budynków Apartamenty Silesia i Leopoldinum, w których znajduje się apartament, był wielokrotnie chwalony i nagradzany za architekturę i funkcjonalność, m.in. w ogólnopolskim konkursie magazynu, Apartamenty i Mieszkania, budynek Leopoldinum nagrodzono statuetką ,Kryształowe Apartamenty 2007, i uznano za najbardziej luksusową inwestycję na Dolnym Śląsku w 2007 r., budynek ten zdobył również pierwszą nagrodę Prezydenta Wrocławia w konkursie ,Piękny Wrocław,.

Apartament składa się z dwóch pokoi – sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym i z balkonem. Dodatkowo do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz komórka gospodarcza na tym samym pietrze, co mieszkanie.

Apartament w wysokim standardzie wykończenia, w pełni umeblowany i wyposażony (pościel, sztućce, odkurzacz itp.) – gotowy do zamieszkania w każdej chwili.
w budynku o unikalnej architekturze, nowoczesnych rozwiązaniach instalacyjnych. Kontrola dostępu do budynku i ogrodu odbywa się za pomocą kart chipowych. Budynek, garaż i teren przyległy są monitorowane, w budynku jest całodobowa recepcja.

W cenie znajdują się wszystkie koszty, związane z mieszkaniem (czynsz, opłaty licznikowe, tv kablowa itp.) – cena do negocjacji z zależności od warunków najmu.

Zapraszam na prezentację.

Cena uwagi: cena całkowita – bez żadnych dodatkowych opłat !!

Liczba kondygnacji: 6
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Liczba linii tel.: 1
Powierzchnia całkowita: 49,00 m2
Rok budowy: 2007
Cena/mc: 3.600 PLN

WGN Wrocław
licencja: 375 Wrocław
Kontakt:
Tel.: 71 337 84 03
e-mail: wroclaw@wgn.pl

Nr oferty: WM041-13320

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.